Aranżacje Inspiracje

Aranżacje wnętrz galeria powstała specjalnie na Państwa życzenie będziemy regularnie umieszczać w niej zdjęcia produktowe z naszej oferty wraz z opisami. Galeria ta jest niczym rozwinięciem aranżacji inspiracji. Dobra jakość zdjęć przybliży Państwu naszą linię dekoracji oświetlenia i drobnych mebli. Przybliżenia zdjęć produktowych z aranżacji wnętrz przybliżą piękną produktów dekoracyjnych ich jakość oraz staranność z jaką zostały wyselekcjonowane i wyprodukowane. Aranżacje wnętrz przybliżą piękno style artykułów dekoracyjnych przez Canpol bis waszą hurtownię dekoracyjno - florystyczną.


hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja dekoracyjna stołu, komody bądź stolika kawowego. Przepiękna klasyczna lampa stołowa dwie kryształowe kule srebrna z dekoracyjnym abażurem welurowy. Idealnie skomponowane z okrągłą tacą lustrzaną dekoracyjną z dekoracją w postaci ananasa idealnego na przechowywanie biżuterii oraz wazon szklany na kwiaty i dekoracyjna motorówka. Dekoracje wykończone na wysoki połysk glamour.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja wnętrza klasyczna lampa stołowa w kolorze srebrnym z kloszem biało srebrnym postawionym na stoliku. Lampa dostępna w kolorze złotym. Na stoliku znajdują się dekoracyjne ramki na zdjęcia. Wszystko w stylu glamour wysoki połysk i elegancja. Lampy dostępne w dwóch rozmiarach oraz dwóch kolorów abażurów. Lampy stołowe dekoracyjne idealnie nadają się jako lampki nocne idealnie komponują się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja dekoracji tacy dekoracyjnej lustrzanej kwadratowej z rączkami wysoki połysk. Na tacy znajduje się również lampka stołowa srebrna z czarnym kloszem oraz dekoracyjny flakon szklany na kwiaty. Biała ceramiczna dłoń nadaje się idealnie jako stojak na biżuterię. Tace lustrzane dekoracyjne są przepięknym elementem dekoracyjnym a także użytkowym. Produkty dostępne w kolorze modnego złota.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Produkty do dekoracji i wystroju wnętrz w nowoczesnych formach i designie. Świeczniki idealnie komponują się z szafkami , komorami oraz stolikami. Produkty dekoracyjne dobierać można grupami, kolorami a także tematycznie. Elementy dekoracji stołowych mogą nawiązywać do dekoracji ściennych np. śmigła symbole lotnictwa. Świecznik w pomieszczeniu mogą być poustawiane na różnego rodzaju meblach bądź parapetach tworząc wspólnie piękną aranżację.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
W aranżacjach dekoracyjnych możemy używać dekoracje różnego typu, wielkości rodzaju bądź materiału z którego zostały wytworzone oraz przeznaczenia i użytku. Ceramika idealnie komponuje się elementami metalowymi np. świecznikami bądź postumentami. Koszyk ceramiczny jak i świeczniki należą do kompletnie innych grup produktowych ale razem współgrają idealnie razem. Ceramika chrom kryształ są materiałami bardzo często stosowanych w dekoracjach.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
W aranżacjach wnętrz możemy stosować drobne elementy dekoracyjne. Hurtownia dekoracyjna Canpol posiada wiele drobnych elementów dekoracyjnych takich jak kompasy, szkła powiększające miniatury aut oraz żaglówek. Drobne elementy dekoracyjne możemy postawić praktycznie wszędzie np. w gabinecie pana prezesa zestaw lupa z nożem do kopert będzie idealnym dodatkiem. Dla miłośnika żeglarstwa modele żaglówek bądź łodzi.