Strona główna » Aranżacje Inspiracje

Aranżacje Inspiracje

Aranżacje wnętrz galeria powstała specjalnie na Państwa życzenie będziemy regularnie umieszczać w niej zdjęcia produktowe z naszej oferty wraz z opisami. Galeria ta jest niczym rozwinięciem aranżacji inspiracji. Dobra jakość zdjęć przybliży Państwu naszą linię dekoracji oświetlenia i drobnych mebli. Przybliżenia zdjęć produktowych z aranżacji wnętrz przybliżą piękną produktów dekoracyjnych ich jakość oraz staranność z jaką zostały wyselekcjonowane i wyprodukowane. Aranżacje wnętrz przybliżą piękno style artykułów dekoracyjnych przez Canpol bis waszą hurtownię dekoracyjno - florystyczną.


hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja dekoracyjna stołu, komody bądź stolika kawowego. Przepiękna klasyczna lampa stołowa dwie kryształowe kule srebrna z dekoracyjnym abażurem welurowy. Idealnie skomponowane z okrągłą tacą lustrzaną dekoracyjną z dekoracją w postaci ananasa idealnego na przechowywanie biżuterii oraz wazon szklany na kwiaty i dekoracyjna motorówka. Dekoracje wykończone na wysoki połysk glamour.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja wnętrza klasyczna lampa stołowa w kolorze srebrnym z kloszem biało srebrnym postawionym na stoliku. Lampa dostępna w kolorze złotym. Na stoliku znajdują się dekoracyjne ramki na zdjęcia. Wszystko w stylu glamour wysoki połysk i elegancja. Lampy dostępne w dwóch rozmiarach oraz dwóch kolorów abażurów. Lampy stołowe dekoracyjne idealnie nadają się jako lampki nocne idealnie komponują się w klasyczne jak i nowoczesne wnętrza.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja dekoracji tacy dekoracyjnej lustrzanej kwadratowej z rączkami wysoki połysk. Na tacy znajduje się również lampka stołowa srebrna z czarnym kloszem oraz dekoracyjny flakon szklany na kwiaty. Biała ceramiczna dłoń nadaje się idealnie jako stojak na biżuterię. Tace lustrzane dekoracyjne są przepięknym elementem dekoracyjnym a także użytkowym. Produkty dostępne w kolorze modnego złota.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Produkty do dekoracji i wystroju wnętrz w nowoczesnych formach i designie. Świeczniki idealnie komponują się z szafkami , komorami oraz stolikami. Produkty dekoracyjne dobierać można grupami, kolorami a także tematycznie. Elementy dekoracji stołowych mogą nawiązywać do dekoracji ściennych np. śmigła symbole lotnictwa. Świecznik w pomieszczeniu mogą być poustawiane na różnego rodzaju meblach bądź parapetach tworząc wspólnie piękną aranżację.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
W aranżacjach dekoracyjnych możemy używać dekoracje różnego typu, wielkości rodzaju bądź materiału z którego zostały wytworzone oraz przeznaczenia i użytku. Ceramika idealnie komponuje się elementami metalowymi np. świecznikami bądź postumentami. Koszyk ceramiczny jak i świeczniki należą do kompletnie innych grup produktowych ale razem współgrają idealnie razem. Ceramika chrom kryształ są materiałami bardzo często stosowanych w dekoracjach.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
W aranżacjach wnętrz możemy stosować drobne elementy dekoracyjne. Hurtownia dekoracyjna Canpol posiada wiele drobnych elementów dekoracyjnych takich jak kompasy, szkła powiększające miniatury aut oraz żaglówek. Drobne elementy dekoracyjne możemy postawić praktycznie wszędzie np. w gabinecie pana prezesa zestaw lupa z nożem do kopert będzie idealnym dodatkiem. Dla miłośnika żeglarstwa modele żaglówek bądź łodzi.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacje dekoracyjne upiększają nasze codzienne życie są nieodzownym elementem niego. Lubimy otaczać się ładnymi i funkcjonalnymi przedmiotami dekoracyjnymi. Świeczniki idealnie komponują się w pary lub trójki. Z reguły takie grupy różnią się wielkością natomiast nawiązują do tego samego kształtu, trendu. Niekiedy elementy dekoracyjne ustawione w grupie produktów przedstawiają swoiste piękni inne lepiej wychodzą jako pojedyńcze dekoracje.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Kolejna odsłona aranżacji wnętrz od hurtowni dekoratorskiej Canpol bis. Tym razem prezentujemy złoto kryształową lampkę stołową z beżowo złotym klosze. Lampa dostępna w rozmiarach i różnorodnymi fasolami abażurów welurowych, kolorystyka kloszy do wyboru. Do aranżacji użyto dwóch szkieł dekoracyjnych zarówno z kompozycją florystyczną jak i puste stanowią idealny dodatek dekoracyjny. Na pierwszym planie model śmigłowego samolotu bardzo dobre wykonanie.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja przedstawiające stołowe sypialniane lampki nocne. Lampki marmurowe w połączeniu z kryształem i metalami w kolorze chromu jak i złota wypadają celująco. Całość skomponowana z dekoracjami zagłówek w trzech rozmiarach postawionych na cudnej lustrzane tacy świetnie dekoruje ławę. Aranżacja zawiera wiele elementów dekoracyjnych w kształtach kwadratowych dlatego też z lewej strony znalazły się modne kwadraty szklane florystyczne.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja dekoracyjna tacy lustrzanek kwadratowej z czterema rączkami. Tace dostępne w różnych rozmiarach a także dostępne w kolorze złotym. Tace lustrzane są bardzo praktycznym elementem dekoracyjnym idealne do dekoracji z także mają funkcję użytkową. Na tacy znajdują się trzy modele żaglówek każda w innym rozmiarze styl zachowany we wszystkich modelach. Modele zagłówek wykończone na wysoki połysk idealne do stylu glamour. Tace jak i zagłówki wykonane z różnych materiałów tworzą wspaniałą kompozycje.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Pojedyńcza aranżacja dekoracyjna składająca się z małej grupy elementów należących do innych grup artykułów dekoracyjnych i florystycznych. Całość bardzo ładnie zgrana i praktyczna posiada nie tylko estetyczne walory ale także użytkowe. Otwierany ananas idealniej może służyć za szkatułkę do przechowywania biżuterii. Wazon szklany piękno samo w sobie dodatkowo udekorowany elementami naturalnymi, serduszkiem drewnianym oraz owinięty naturalnym sznurem konopnych. W wazonie szklanym posadzona roślinka.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja dekoracyjna inspiracja florystyczno dekoratorska dla fana lotnictwa. Model samolotu z obracanymi śmigłami, Dekoracje samoloty dostępne w różnych fasonach i wielkościach. Dodatkowo posiadamy dekoracyjne śmigła do postawienia oraz powieszenia na ścianie. Dodatkowo dwa elementy florystyczne zarówno żywa kompozycja roślinna jak i dekoracyjna sztuczna trawa. Rośliny naturalne i sztuczne idealnie komponują się razem. Całość oświetlona blaskiem pochodzącym od złoto kryształowej lampy stołowej. Lampa dostępna w wielu modelach.
hurtownia florystyczna zagłówki dekoracyjne
W aranżacjach wnętrz możemy stosować dekoracje duże gabarytowo jak i drobne uzależnione to jest od miejsca w którym dana dekoracja ma być wyeksponowana. Tak też na półce z książkami możemy użyć do dekoracji np małe modele żaglowców. Temat dekoracji można dobierać w zależności od pomieszczeń zainteresować osób przebywających w nich. Małe dekoracje można łączyć z drobnymi dekoracjami florystycznymi. Idealnym rozwiązaniem są małe szkła florystyczne które idealnie nadają się na osłonki dla roślin.
hurtownia florystyczna las w słoiku
Las w słoiku to najnowsza moda uprawiania roślin w pomieszczeniach. Las w słoiku charakteryzuje się przede wszystkim swoistym mikroklimatem który stworzony jest w szczelnie zamkniętym naczyniu tworząc swoisty wyjątkowy ekoklimat. W hurtowni florystycznej Canpol bis posiadamy wiele naczyń nadających się do stworzenia lasów w słoiku wszystko dostępne w kategorii green forest. Lasy w słojach idealne do dekoracji parapetów , stołów, szafek nadają się również na podłogę.
hurtownia florystyczna dekoracje kryształowe
W dekoracjach i aranżacjach wnętrz często używamy różnego rodzaju materiały np drewno, beton, szkło, metal a także wciąż modny kryształ. Kryształ w dekoracjach może występować w różnych formach. Często w dekoracjach elementem zdobniczym jest kryształ. Kryształ może być dowolnie obrabiany szlifowany aby uzyskać pożądany kształt. Kryształy wytwarzane są przez człowieka od wielu lat. Wyroby kryształowe mogą być również codziennego użytku np. różnego rodzaju karafki oraz flakony na perfumy.
hurtownia florystyczna świeczniki marmurowe
Kolekcja świeczników z serii SR kolekcji w hurtowni upominków Canpol jest wykonana z marmuru. Marmur od starożytności był wykorzystywany jako budulec do dziś zachowało się wiele dzieł sztuki zrobionych z tego kruszca. Marmur jest wytworem natury daje się obrabiać szlifować dlatego też znalazł zastosowanie w naszych projektach. Posiadamy świeczniki, lampy z elementami marmurowymi w kolorze białym jak i czarnym. Marmur jest bardzo trwałym kruszcem wyroby z niego będą służyły latami.
hurtownia florystyczna świeczniki srebrne klasyczne lampy
Świeczniki są idealnym elementem dekoracyjnym bardzo wdzięcznym składnikiem wszelkiego rodzaju aranżacji dekoracyjnych. Prezentowane świeczniki wykonane są z metalu chromowanego kryształu oraz tradycyjnego szkła od lampy naftowej. Świeczniki dostępne w dwóch rozmiarach mniejszy na świece typu tealights lub mały pilarek, większe na standardową świecę florystyczna. Aby skontrastować kolor w dekoracjach ze świecznika możemy zastosować różni kolorowe trawy lub gałęzie.
hurtownia florystyczna złote świeczniki
Aranżacja dekoracyjna w kolorze złotym. Wszystkie elementy dekoracji takie jak świecznik typu kandelabr, świeczniki łezki, oraz podstawki florystyczne z kloszami wykonane z metalu oraz kryształu w kolorze złotym. Dodatkowo pokazano drobne elementy dekoracyjne również w kolorze złotym takie jak serwetniki bądź bransoletki na serwetki. Kolor złoty staje się coraz modniejszy wręcz staje się kolorem dominującym w dekoracjach ślubnych i weselnych.
Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu