polski english
4gugn5651sli21sr36bv
EUR
Strona główna » Aranżacje wnętrz

Aranżacje wnętrz

Aranżacje wnętrz galeria powstała specjalnie na Państwa życzenie będziemy regularnie umieszczać w niej zdjęcia produktowe z naszej oferty wraz z opisami. Galeria ta jest niczym rozwinięciem aranżacji inspiracji. Dobra jakość zdjęć przybliży Państwu naszą linię dekoracji oświetlenia i drobnych mebli. Przybliżenia zdjęć produktowych z aranżacji wnętrz przybliżą piękną produktów dekoracyjnych ich jakość oraz staranność z jaką zostały wyselekcjonowane i wyprodukowane. Aranżacje wnętrz przybliżą piękno style artykułów dekoracyjnych przez Canpol bis waszą hurtownię dekoracyjno - florystyczną.


hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacje dekoracyjne upiększają nasze codzienne życie są nieodzownym elementem niego. Lubimy otaczać się ładnymi i funkcjonalnymi przedmiotami dekoracyjnymi. Świeczniki idealnie komponują się w pary lub trójki. Z reguły takie grupy różnią się wielkością natomiast nawiązują do tego samego kształtu, trendu. Niekiedy elementy dekoracyjne ustawione w grupie produktów przedstawiają swoiste piękni inne lepiej wychodzą jako pojedyńcze dekoracje.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Kolejna odsłona aranżacji wnętrz od hurtowni dekoratorskiej Canpol bis. Tym razem prezentujemy złoto kryształową lampkę stołową z beżowo złotym klosze. Lampa dostępna w rozmiarach i różnorodnymi fasolami abażurów welurowych, kolorystyka kloszy do wyboru. Do aranżacji użyto dwóch szkieł dekoracyjnych zarówno z kompozycją florystyczną jak i puste stanowią idealny dodatek dekoracyjny. Na pierwszym planie model śmigłowego samolotu bardzo dobre wykonanie.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja przedstawiające stołowe sypialniane lampki nocne. Lampki marmurowe w połączeniu z kryształem i metalami w kolorze chromu jak i złota wypadają celująco. Całość skomponowana z dekoracjami zagłówek w trzech rozmiarach postawionych na cudnej lustrzane tacy świetnie dekoruje ławę. Aranżacja zawiera wiele elementów dekoracyjnych w kształtach kwadratowych dlatego też z lewej strony znalazły się modne kwadraty szklane florystyczne.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja dekoracyjna tacy lustrzanek kwadratowej z czterema rączkami. Tace dostępne w różnych rozmiarach a także dostępne w kolorze złotym. Tace lustrzane są bardzo praktycznym elementem dekoracyjnym idealne do dekoracji z także mają funkcję użytkową. Na tacy znajdują się trzy modele żaglówek każda w innym rozmiarze styl zachowany we wszystkich modelach. Modele zagłówek wykończone na wysoki połysk idealne do stylu glamour. Tace jak i zagłówki wykonane z różnych materiałów tworzą wspaniałą kompozycje.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Pojedyńcza aranżacja dekoracyjna składająca się z małej grupy elementów należących do innych grup artykułów dekoracyjnych i florystycznych. Całość bardzo ładnie zgrana i praktyczna posiada nie tylko estetyczne walory ale także użytkowe. Otwierany ananas idealniej może służyć za szkatułkę do przechowywania biżuterii. Wazon szklany piękno samo w sobie dodatkowo udekorowany elementami naturalnymi, serduszkiem drewnianym oraz owinięty naturalnym sznurem konopnych. W wazonie szklanym posadzona roślinka.
hurtownia dekoracji aranżacja wnętrza
Aranżacja dekoracyjna inspiracja florystyczno dekoratorska dla fana lotnictwa. Model samolotu z obracanymi śmigłami, Dekoracje samoloty dostępne w różnych fasonach i wielkościach. Dodatkowo posiadamy dekoracyjne śmigła do postawienia oraz powieszenia na ścianie. Dodatkowo dwa elementy florystyczne zarówno żywa kompozycja roślinna jak i dekoracyjna sztuczna trawa. Rośliny naturalne i sztuczne idealnie komponują się razem. Całość oświetlona blaskiem pochodzącym od złoto kryształowej lampy stołowej. Lampa dostępna w wielu modelach.