polski english
hjwn1bk941zvys
EUR
Strona główna » Aranżacje wnętrz

Aranżacje wnętrz

Aranżacje wnętrz galeria powstała specjalnie na Państwa życzenie będziemy regularnie umieszczać w niej zdjęcia produktowe z naszej oferty wraz z opisami. Galeria ta jest niczym rozwinięciem aranżacji inspiracji. Dobra jakość zdjęć przybliży Państwu naszą linię dekoracji oświetlenia i drobnych mebli. Przybliżenia zdjęć produktowych z aranżacji wnętrz przybliżą piękną produktów dekoracyjnych ich jakość oraz staranność z jaką zostały wyselekcjonowane i wyprodukowane. Aranżacje wnętrz przybliżą piękno style artykułów dekoracyjnych przez Canpol bis waszą hurtownię dekoracyjno - florystyczną.


hurtownia florystyczna zagłówki dekoracyjne
W aranżacjach wnętrz możemy stosować dekoracje duże gabarytowo jak i drobne uzależnione to jest od miejsca w którym dana dekoracja ma być wyeksponowana. Tak też na półce z książkami możemy użyć do dekoracji np małe modele żaglowców. Temat dekoracji można dobierać w zależności od pomieszczeń zainteresować osób przebywających w nich. Małe dekoracje można łączyć z drobnymi dekoracjami florystycznymi. Idealnym rozwiązaniem są małe szkła florystyczne które idealnie nadają się na osłonki dla roślin.
hurtownia florystyczna las w słoiku
Las w słoiku to najnowsza moda uprawiania roślin w pomieszczeniach. Las w słoiku charakteryzuje się przede wszystkim swoistym mikroklimatem który stworzony jest w szczelnie zamkniętym naczyniu tworząc swoisty wyjątkowy ekoklimat. W hurtowni florystycznej Canpol bis posiadamy wiele naczyń nadających się do stworzenia lasów w słoiku wszystko dostępne w kategorii green forest. Lasy w słojach idealne do dekoracji parapetów , stołów, szafek nadają się również na podłogę.
hurtownia florystyczna dekoracje kryształowe
W dekoracjach i aranżacjach wnętrz często używamy różnego rodzaju materiały np drewno, beton, szkło, metal a także wciąż modny kryształ. Kryształ w dekoracjach może występować w różnych formach. Często w dekoracjach elementem zdobniczym jest kryształ. Kryształ może być dowolnie obrabiany szlifowany aby uzyskać pożądany kształt. Kryształy wytwarzane są przez człowieka od wielu lat. Wyroby kryształowe mogą być również codziennego użytku np. różnego rodzaju karafki oraz flakony na perfumy.
hurtownia florystyczna świeczniki marmurowe
Kolekcja świeczników z serii SR kolekcji w hurtowni upominków Canpol jest wykonana z marmuru. Marmur od starożytności był wykorzystywany jako budulec do dziś zachowało się wiele dzieł sztuki zrobionych z tego kruszca. Marmur jest wytworem natury daje się obrabiać szlifować dlatego też znalazł zastosowanie w naszych projektach. Posiadamy świeczniki, lampy z elementami marmurowymi w kolorze białym jak i czarnym. Marmur jest bardzo trwałym kruszcem wyroby z niego będą służyły latami.
hurtownia florystyczna świeczniki srebrne klasyczne lampy
Świeczniki są idealnym elementem dekoracyjnym bardzo wdzięcznym składnikiem wszelkiego rodzaju aranżacji dekoracyjnych. Prezentowane świeczniki wykonane są z metalu chromowanego kryształu oraz tradycyjnego szkła od lampy naftowej. Świeczniki dostępne w dwóch rozmiarach mniejszy na świece typu tealights lub mały pilarek, większe na standardową świecę florystyczna. Aby skontrastować kolor w dekoracjach ze świecznika możemy zastosować różni kolorowe trawy lub gałęzie.
hurtownia florystyczna złote świeczniki
Aranżacja dekoracyjna w kolorze złotym. Wszystkie elementy dekoracji takie jak świecznik typu kandelabr, świeczniki łezki, oraz podstawki florystyczne z kloszami wykonane z metalu oraz kryształu w kolorze złotym. Dodatkowo pokazano drobne elementy dekoracyjne również w kolorze złotym takie jak serwetniki bądź bransoletki na serwetki. Kolor złoty staje się coraz modniejszy wręcz staje się kolorem dominującym w dekoracjach ślubnych i weselnych.