polski english
iex6tfhnp5
EUR
Strona główna » ARTYKUŁY DEKORACYJNE

ARTYKUŁY DEKORACYJNE

ARTYKUŁY DEKORACYJNE
Naszym klientom oferujemy m.in. stylowe lustrzane tace, unikatowe ramki na zdjęcia oraz niezwykle eleganckie ozdoby wykonane z aluminium i stali nierdzewnej. Nasze artykuły dekoracyjne będą przyciągać potencjalnych nabywców swoim nowoczesnym, delikatnym designem oraz funkcjonalnością. Na szczególną uwagę zasługują np. podświetlane lustra w różnych kształtach oraz gustowne artykuły ścienne, takie jak chromowe i brązowe kinkiety na szkło.

Ponadto drobne, prezentowe artykuły dekoracyjne dostępne w asortymencie stanowić będą idealne uzupełnienie asortymentu każdej hurtowni, kwiaciarni i przedsiębiorstwa. Wrażenie robią zwłaszcza połyskujące ozdoby stołowe w kształcie np. klepsydry, pionków szachowych lub kompasu. Polecamy również lśniące podpórki do książek w różnych wariantach.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Proszę wybrać kategorię z produktami.

Artykuły dekoracyjne mogą służyć do użytku codziennego jak i wystroju wnętrz. Wiele artykułów dekoracyjnych może mieć dwojakie zastosowanie dobrym przykładem mogą być tace lustrzane które oprócz walorów estetycznych idealnie nadają się do użytku codziennego. Figury, ramki na zdjęcia są wspaniałym pomyślem na prezent. Nasze wyroby dekoracyjne wyróżnia precyzja i staranność wykonania elegancja i prostota. Akcesoria ścienne mogą być używane wewnątrz jak i na zewnątrz naszych domów działek bądź domków letniskowych.