polski english
6sw13j1bw7j1q6sg
EUR
Strona główna » ARTYKUŁY FLORYSTYCZNE

ARTYKUŁY FLORYSTYCZNE

ARTYKUŁY FLORYSTYCZNE
Dodają uroku każdemu pomieszczeniu, idealnie wpasowują się w wystrój oraz odświeżają aranżację wnętrza. Artykuły florystyczne z naszej oferty obejmują m.in. kolekcję stylowych słoi i pojemników do sadzenia bardzo modnych ostatnio „lasów w szkle”. Proponujemy także różnego rodzaju naczynia do czarujących aranżacji kwiatowych i ozdobnych – kule, wazony, kielichy oraz cylindry i kwadraty.
Nasza hurtownia florystyczna poleca również biżuterię dekoracyjną na świece i szkło oraz wszelkiego rodzaju kryształowe broszki, dekoracyjne taśmy , akryliki, zawieszki, świece, kwiaty i serwetniki. Te ozdobne, szykowne artykuły mogą być sprzedawane np. w formie dekoracji wystawnych przyjęć, takich jak wesela oraz eleganckie bankiety.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Proszę wybrać kategorię z produktami.

Artykuły florystyczne oferowane przez hurtownię florystyczną pochodzą od bardzo dużej ilości dostawców z najróżniejszych krajów. Przez co oferta artykułów dla florystów jest bogata i konkurencyjna. Produkty pasują do siebie stylami i dzięki temu w bardzo łatwy sposób można wykonywać aranżacje florystyczne. Nasze produkty cieszą się uznaniem nie tylko przez florystów i dekoratorów. Wazony szklane pięknie komponują się np. z broszkami na magnes, lód akrylowy jest super wypełniaczem do nich. Taśmy , wstążki są idealne do dekoracji świec które przypięte pięknymi broszkami stworzą unikalną kompozycje dekoracyjną.