Strona główna » Dekoracje, Meble, Zegary

Dekoracje, Meble, Zegary

Dekoracje, Meble, Zegary w tej galerii zamieszczamy zdjęcia produktów dekoracyjnych oraz drobnych mebli. Wszystkie prezentowane przez nas dekoracje są do zakupienia w hurtowni art dekoracyjnych. Wszystkie prezentowane produkty są ręcznie robione z wielką dbałością o detale. Artykuły dekoracyjne z naszej kolekcji są najwyższej jakości. Produkty dostępne są w rozmiarach, można je sklasyfikować w kolekcje tematyczne.


hurtownia dekoracji figura szachowa dekoracja stołowa
Nasza hurtownia artykułów dekoracyjnych posiada w swojej ofercie również coś dla amatorów szachów. Dekoracyjny pion konik o symbolu 43970 wykonany jest z błyszczącego metalu . Jego walory estetyczne zaspokoją najbardziej wymagających klientów.
hurtownia dekoracji motocykl dekoracja stołowa
Stołowa dekoracja w postaci skutera wykonana z błyszczącego metalu może być idealnym prezentem dla fanów sportów motorowych.
hurtownia dekoracji figura szachowa dekoracja stołowa
Dekoracyjny pion szachowy król o symbolu 44139 wykonany z błyszczącego metalu, ma wysokość 60 cm. Tej wielkości dekoracja będzie dobrze widoczna nawet w większych wnętrzach.
hurtownia dekoracji łódź motorowa dekoracja stołowa
Dekoracja w postaci łódki motorowej o symbolu 44215, idealnie nadaje się na pamiątkę z wakacji. Wykonana w bardzo estetyczny sposób ze spokojem może być ustawiona w naszym domu na czołowym miejscu i nawet w szare zimowe dni będzie skutecznie przypominała o letnich szaleństwach.
hurtownia dekoracji globus dekoracyjny na stół
Element dekoracyjny metalowy błyszczący globus ze strzałą na prostokątnej podstawie o symbolu 44320. Tego typu dekoracja wspaniale wpisuje się we wnętrza gabinetów czy też sal wykładowych.
hurtownia dekoracji figura szachowa dekoracja stołowa
Drogi kliencie jesteś miłośnikiem szachów, w naszej hurtowni artykułów dekoracyjnych znajdziesz piękne, okazałe dekoracyjne figury szachowe. Na zdjęciu prezentujemy pion szachowy - królowa wykonany z polerowanego metalu o symbolu 44449.
hurtownia dekoracji podpórka do książek  dekoracja stołowa
Mając wiele różnych książek możemy je rozdzielić tematycznie. Do tego proponujemy podpórki do książek w kształcie konia szachowego . W skład elementu dekoracyjnego wchodzą lewa i prawa część pionu o symbolu 43941 wykonana z błyszczącego metalu.
hurtownia dekoracji śmigło dekoracja ścienna
Dekoracja ścienna, śmigło samolotowe małe o symbolu 47722 wykonane z aluminium w taki sposób aby powierzchnia tego śmigła imitowała wpływ warunków atmosferycznych jak w prawdziwym mocno spracowanym samolocie.
hurtownia dekoracji zestaw prezentowy lupa i nóz do papieru
Szkło powiększające z nożem do papieru na stojaku to przepiękny element dekoracyjny wykonany z polerowanego metalu w kolorze srebra o symbolu 48680. Tego typu dekoracja to idealny prezent, którym obdarowany zapewne przez wiele lat będzie się cieszył.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu