Strona główna1 » strona główna

Dekoracje, Meble, Zegary

Dekoracje, Meble, Zegary w tej galerii zamieszczamy zdjęcia produktów dekoracyjnych oraz drobnych mebli. Wszystkie prezentowane przez nas dekoracje są do zakupienia w hurtowni art dekoracyjnych. Wszystkie prezentowane produkty są ręcznie robione z wielką dbałością o detale. Artykuły dekoracyjne z naszej kolekcji są najwyższej jakości. Produkty dostępne są w rozmiarach, można je sklasyfikować w kolekcje tematyczne.


zestaw prezentowy lupa i nóz do papieru
dekoracyjna klepsydra dekoracja stołowa
samolot concorde dekoracja stołowa
układ słoneczny dekoracja stołowa
Srebrzysta dekoracja stołowa 47202 imitująca układ słoneczny wykonana jest z metalu. Polecana przez naszą hurtownię dekoracyjno florystyczną tego typu dekoracja będzie pięknie prezentowała się nie tylko na stylowych meblach, ale również super pasuje do nowoczesnych wnętrz.
dzwonek dekoracja stołowa
Dzwonek kapitański tak w skrócie można nazwać dekoracyjny srebrzysty dzwonek o symbolu 50000. W czaszy dzwonu zamontowane jest tzw. serce dzwonu, które wydaje głośny dźwięczący ton.
dekoracja tuba stołowa
Dekoracyjna stołowa lampa tuba o symbolu 50027 wykonana jest z aluminium. Zewnętrzny wygląd lampy stanowi niepowtarzalny element dekoracyjny do nowoczesnych wnętrz. Dokonując zakupu tego towaru mamy piękną dekorację i użytkową lampę.
śmigło dekoracja stołowa
kostka do gry dekoracja stołowa
kostka do gry dekoracja stołowa