Strona główna » Dekoracje, Meble, Zegary

Dekoracje, Meble, Zegary

Dekoracje, Meble, Zegary w tej galerii zamieszczamy zdjęcia produktów dekoracyjnych oraz drobnych mebli. Wszystkie prezentowane przez nas dekoracje są do zakupienia w hurtowni art dekoracyjnych. Wszystkie prezentowane produkty są ręcznie robione z wielką dbałością o detale. Artykuły dekoracyjne z naszej kolekcji są najwyższej jakości. Produkty dostępne są w rozmiarach, można je sklasyfikować w kolekcje tematyczne.


hurtownia dekoracji dekoracyjna klepsydra dekoracja stołowa
Szklana klepsydra w metalowej oprawie o symbolu 45548 to artykuł dekoracyjny o najwyższej jakości. Metalowa błyszcząca oprawa nadaje nie pospolitego uroku szklanej klepsydrze, w której piasek przesypuje się w ciągu 10 minut.
hurtownia dekoracji samolot concorde dekoracja stołowa
W naszej hurtowni dekoracyjno florystycznej oferujemy również już gotowe pomysły na upominek dla bliskich, takim pomysłem zapewne jest miniatura samolotu o symbolu 46235 wykonana z polerowanego metalu. Walory dekoracyjne tego towaru są ogromne.
hurtownia dekoracji układ słoneczny dekoracja stołowa
Srebrzysta dekoracja stołowa 47202 imitująca układ słoneczny wykonana jest z metalu. Polecana przez naszą hurtownię dekoracyjno florystyczną tego typu dekoracja będzie pięknie prezentowała się nie tylko na stylowych meblach, ale również super pasuje do nowoczesnych wnętrz.
hurtownia dekoracji dzwonek dekoracja stołowa
Dzwonek kapitański tak w skrócie można nazwać dekoracyjny srebrzysty dzwonek o symbolu 50000. W czaszy dzwonu zamontowane jest tzw. serce dzwonu, które wydaje głośny dźwięczący ton.
hurtownia dekoracji dekoracja tuba stołowa
Dekoracyjna stołowa lampa tuba o symbolu 50027 wykonana jest z aluminium. Zewnętrzny wygląd lampy stanowi niepowtarzalny element dekoracyjny do nowoczesnych wnętrz. Dokonując zakupu tego towaru mamy piękną dekorację i użytkową lampę.
hurtownia dekoracji śmigło dekoracja stołowa
Kolejny gadżet dla miłośników lotnictwa, a mianowicie dekoracja o symbolu 50923, czyli część śmigła osadzona na kwadratowej podstawie. Postument wykonany z metalu, którego sposób polerowania dał efekt jakby śmigła=o było wymontowane z prawdziwego samolotu.
hurtownia dekoracji kostka do gry dekoracja stołowa
Dla osób, które szukają prostych brył do dekoracji swoich domów polecamy kostki do gry, większa o symbolu 51652. Kostki dekoracyjne wykonane są z błyszczącego metalu, ich prostota zapewne przyciągnie wzrok każdej osoby.
hurtownia dekoracji kostka do gry dekoracja stołowa
W naszej hurtowni z dekoracjami tradycyjnie można zakupić dwa rozmiary jednego wzoru dekoracji, tak jest również w przypadku metalowych dekoracyjnych kostek do gry. Większa kostka o symbolu 51652 ustawiona przy mniejszej kostce, tworzy jedyną w swoim rodzaju dekorację.
hurtownia dekoracji globusy podpórka do ksiązek
Przepiękne podpórki do książek wykonane z polerowanego metalu z ozdobnymi małymi globusami o symbolu 51654. Tego rodzaju elementy dekoracyjne można ustawić w każdym wnętrzu.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu