polski english
wdsm5gjfw6pmyh
EUR
Strona główna » Dekoracje, Meble, Zegary

Dekoracje, Meble, Zegary

Dekoracje, Meble, Zegary w tej galerii zamieszczamy zdjęcia produktów dekoracyjnych oraz drobnych mebli. Wszystkie prezentowane przez nas dekoracje są do zakupienia w hurtowni art dekoracyjnych. Wszystkie prezentowane produkty są ręcznie robione z wielką dbałością o detale. Artykuły dekoracyjne z naszej kolekcji są najwyższej jakości. Produkty dostępne są w rozmiarach, można je sklasyfikować w kolekcje tematyczne.


hurtownia dekoracji klepsydra dekoracja stołowa
Mała szklana klepsydra z piaskiem przesypującym się w ciągu 3 minut o symbolu 52026 osadzona jest w srebrzysto metalowej obudowie. Niby nie wielki element dekoracyjny, a ustawiony we wnętrzu domowym pięknie się prezentuje.
hurtownia dekoracji teleskop dekoracja stołowa
Dekoracyjny teleskop na trzech nogach o symbolu 52227 wykonany ze srebrzystego metalu. Niestety nie ma on walorów użytkowych, ale jego wyglądu nie powstydzi się nawet największy koneser dekoracji.
hurtownia dekoracji stojak na biżuterie
Figura dekoracyjna o symbolu 53056 wykonana z polerowanego metalu idealnie nadaje się jako stojak, wieszak na biżuterię. Sama figurka pięknie ozdobi nasze wnętrze a przy okazji spełnia funkcę użytkową.
hurtownia dekoracji stojak na biżuterie
Kolejny element dekoracyjny oferowany przez naszą hurtownię florystyczno dekoracyjną o symbolu 53057 wykonany z błyszczącego metalu to wieszak , stojak na biżuterię. Czyż nie jest to wspaniały pomysł na prezent ?
hurtownia dekoracji lorenetka dekoracja stołowa
Dekoracyjna lornetka 53489 z polerowanego metalu zamocowana na statywie o trzech nogach. Statyw ma regulację wysokości co zwiększa możliwość kombinacji ustawienia elementu dekoracyjnego w różnych miejscach.
hurtownia dekoracji globus dekoracja stołowa
Niewielka dekoracja w postaci globusa o symbolu 53545 ozdobi każde wnętrze. Srebrzysta kula globusa osadzona na metalowym stojaku , trójnogu w kolorze ciemnego grafitu.
hurtownia dekoracji globus dekoracja stołowa
Połączenie koloru srebrzystego z ciemnym grafitem nadaje dekoracyjnemu globusowi o symbolu 5346 nie powtarzalny wygląd. Kula globusa jest ruchoma i posiada wyraźnie zaznaczone południki i równoleżniki.
hurtownia dekoracji globus dekoracja stołowa
Wielu z nas lubi podróże dlatego też w naszej hurtowni artykułów dekoracyjnych mamy do zaoferowania dekoracyjny globus o symbolu 53547. Dekoracja ta wykonana jest z metalu, globus jest w odcieniu błyszczącego chromu osadzony na trójnogu w kolorze ciemnego grafitu.
hurtownia dekoracji ananas dekoracyjny otwierana szkatułka
Srebrno błyszczący wykonany z metalu dekoracyjny ananas o symbolu 53605. Proponowany przez naszą hurtownię dekoracyjną produkt ma zastosowanie jako ozdoba , oraz w związku z tym, że jest otwierany to swobodnie może służyć jako wyjątkowe puzderko.