Dekoracje Ślubne

Data dodania: 02-07-2017
Dekoracje Ślubne zrobione za pomocą chromowo kryształowych świeczników.

Dzień zawarcia związku małżeńskiego to jedna z najważniejszych chwil w naszym życiu. O jej wyjątkowy klimat doskonale zadbają dekoracje ślubne i weselne, które prezentujemy w naszej ofercie.
 

Wśród dostępnych produktów znajdą Państwo dziesiątki wyjątkowych inspiracji. Kryształowe i chromowane świeczniki są niezbędnym elementem wystroju sali weselnej oraz kościołów. Szklane lampiony ze świecą w środku prezentują się wyjątkowo efektownie, roztaczając ciepły, przytulny blask. Z powodzeniem można zarówno ustawić je na stole jak i umieścić w ogrodzie, gdzie po zmroku tworzyć będą niezwykłą, pełną romantyzmu atmosferę.
 

Przy tworzeniu dekoracji ślubnych liczy się pomysłowość i fantazja. Misy i kolorowe wazoniki mogą posłużyć zarówno jako naczynia do świec pływających jak i małych kompozycji kwiatowych. Bardzo popularną ozdobą są również podstawki pod świece z kryształowymi kloszami, które odbijają ich światło i tworzą niesamowity efekt w pomieszczeniu.
 

Mamy nadzieję, że dekoracje ślubne, które oddajemy do Państwa dyspozycji, będą częścią pięknych wspomnień, do których zarówno młoda para jak i pozostali goście będą ze wzruszeniem powracać.


dekoracje slubne produkty z naszej hurtownidekoracje slubne klosze krysztalowo chromowe

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności Canpol Bis hurtowni oświetlenia, dekoracji i dodatków florystycznych.