Strona główna » Galeria Lamp i oświetlenia

Galeria Lamp i oświetlenia

Galeria Lamp i oświetlenia to miejsce dla Państwa aby przybliżyć  ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach lampy i oświetlenie pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia dekoracji lampa stolowa EH100-TSWE
Chromowo kryształowa postawa lampy plus biały abażur EH100-TSWE to jedna z wielu propozycji z oferty hurtowni dekoracyjnej. Większość fasonów podstaw - nóg lamp stołowych to nasze własne projekty, dlatego też możemy oferować całe kolekcje w tej samej konwencji.
hurtownia dekoracji lampa stolowa EH500-4BK
Lampa o symbolu EH500-4BK wykonana jest z chromowanego metalu z ozdobną szklano kryształową kulą z czarnym abażurem. Do tego rodzaju lamp w naszej hurtowni dekoracji posiadamy również świeczniki o symbolu EH500-3 i elementy dekoracyjne o symbolach EH500-2 i EH500-1.
hurtownia dekoracji lampa stolowa EH500GD-4WE
Lampa EH500-4GWE to bardzo ładna ozdoba wszelkiego typu wnętrz. Lampa składa się z podstawy w kolorze francuskiego złota z ozdobną szklano kryształową kulą i białego abażuru. W ofercie naszej hurtowni dekoracji posiadamy do tego rodzaju lamp również świeczniki EH500GD-3 i postumenty deklaracyjne EH500GD-1, EH500GD-2.
hurtownia dekoracji lampa stolowa HD300-1GBK
Lampa stołowa HD300-1GBK, której elementy metalowe podstawy są w odcieniu francuskiego złota w połączeniu z pięknym kryształem i stożkowym abażurem cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów.
hurtownia dekoracji lampa stolowa HD300-1WE
Lampa stołowa HD300-1WE , ma piękną chromowo kryształową podstawę i delikatny biały abażur. Ze względu na swój rozmiar jest to typowa lampa do mniejszych pomieszczeń.
hurtownia dekoracji lampa stolowa HD300-2BK
Lampa stołowa o symbolu HD300-2BK to piękna lampa o podstawie chromowej z dużym kryształem i abażurem w kolorze czarnym. Jej kształt i wykonanie jest na najwyższym poziomie dlatego też lampa ta wśród naszych klientów cieszy się dużym powodzeniem.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Nasza hurtownia dekoracji w swojej ofercie posiada szeroki asortyment lamp czego przykładem są lampy EH501-TS mniejsza z abażurem SH1S-bk , lub większa o symbolu EH501-TL z abażurem SH1L-bk. Szklano kryształowe kule stanowiącą główną ozdobą tych lamp.
hurtownia dekoracji lampa kinkiet 2002-1W
Lampa kinkiet o symbolu 2002-1W wykonana z chromowanego metalu ze szklanym abażurem i zwisającymi girlandami kryształowymi zakończonymi kryształowymi kulkami. Po zapaleniu kinkietu kryształki dają przepiękne odbicia światła.
hurtownia dekoracji lampa kinkiet 2002-3W
Elementy dekoracji wnętrz to również oświetlenie, w naszej hurtowni dekoracji znajdziecie Państwo ofertę lamp zarówno stołowych jak również sufitowych czy kinkietów. Jednym z przykładu jest potrójny kinkiet o symbolu 2002-3W wykonany z chromowanego metalu z szklanymi abażurami wewnątrz który zamontowane są elementy kryształów.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu