polski english
tmu03c8kxs
EUR
Strona główna » Galeria Lamp i oświetlenia

Galeria Lamp i oświetlenia

Galeria Lamp i oświetlenia to miejsce dla Państwa aby przybliżyć  ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach lampy i oświetlenie pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia dekoracji lampa stolowa HD300-1GBK
Lampa stołowa HD300-1GBK, której elementy metalowe podstawy są w odcieniu francuskiego złota w połączeniu z pięknym kryształem i stożkowym abażurem cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów.
hurtownia dekoracji lampa stolowa HD300-1WE
Lampa stołowa HD300-1WE , ma piękną chromowo kryształową podstawę i delikatny biały abażur. Ze względu na swój rozmiar jest to typowa lampa do mniejszych pomieszczeń.
hurtownia dekoracji lampa stolowa HD300-2BK
Lampa stołowa o symbolu HD300-2BK to piękna lampa o podstawie chromowej z dużym kryształem i abażurem w kolorze czarnym. Jej kształt i wykonanie jest na najwyższym poziomie dlatego też lampa ta wśród naszych klientów cieszy się dużym powodzeniem.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Nasza hurtownia dekoracji w swojej ofercie posiada szeroki asortyment lamp czego przykładem są lampy EH501-TS mniejsza z abażurem SH1S-bk , lub większa o symbolu EH501-TL z abażurem SH1L-bk. Szklano kryształowe kule stanowiącą główną ozdobą tych lamp.
hurtownia dekoracji lampa kinkiet 2002-1W
Lampa kinkiet o symbolu 2002-1W wykonana z chromowanego metalu ze szklanym abażurem i zwisającymi girlandami kryształowymi zakończonymi kryształowymi kulkami. Po zapaleniu kinkietu kryształki dają przepiękne odbicia światła.
hurtownia dekoracji lampa kinkiet 2002-3W
Elementy dekoracji wnętrz to również oświetlenie, w naszej hurtowni dekoracji znajdziecie Państwo ofertę lamp zarówno stołowych jak również sufitowych czy kinkietów. Jednym z przykładu jest potrójny kinkiet o symbolu 2002-3W wykonany z chromowanego metalu z szklanymi abażurami wewnątrz który zamontowane są elementy kryształów.
hurtownia dekoracji lampa kinkiet 2008-1W
Hurtownia dekoracji zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą lamp oświetleniowych, dla przykładu polecamy pojedynczy chromowy kinkiet ścienny z abażurem szklanym i zwisającymi opalami o symbolu 2008-1W. Lampa jest o tyle ciekawa, że można dokupić i zmieniać kolory kamieni - opali za każdym razem tworząc nowy wygląd lampy.
hurtownia dekoracji lampa kinkiet 8002-1W
Kinkiet o symbolu 8002-1W wykonany jest z chromowanego metalu. Jego abażur to klosz z mlecznego szkła. Lampa kinkiet jest zarazem skromna jak i bardzo elegancka i zdobna. Nadaje się prawie do każdego pomieszczenia.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Oferujemy naszym klientom podstawy do lamp stołowych o symbolu EH201-TL większa i EH201-TS mniejsza do których osobno można dokupić w naszej hurtowni dekoracji abażury w różnych kolorach i kształtach. Na zdjęciu pokazujemy zmontowane całe lampy z abażurami o symbolu SH1L-BK większy i SH1L-BK mniejszy.