polski english
zln9l9usk0xbo7
EUR
Strona główna » Galeria Lamp i oświetlenia

Galeria Lamp i oświetlenia

Galeria Lamp i oświetlenia to miejsce dla Państwa aby przybliżyć  ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach lampy i oświetlenie pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia dekoracji lampa stolowa
Lampa składająca się z podstawy o symbolu EG201GD-TS wykonanej z metalu w odcieniu francuskiego złota z elementem dekoracyjnym - akrylowa tuleja, oraz abażuru o symbolu SH1S-BK. Cała lampa zapewne będzie bardzo piękną ozdobą Państwa wnętrza.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Noga lampy stołowe o symbolu EH201-TL wykonana jest z metalu w odcieniu francuskiego złota . W centralnym miejscu ma wmontowaną cylindryczną tuleję wykonaną z akrylu, który do złudzenia przypomina kryształ. Całość lampy wieńczy czarny abażur o symbolu SH1L-BK wykonany z weluru.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Drogi Kliencie szukasz lamp stołowych do wystroju swojego domu ? Tak w naszej hurtowni dekoracji znajdziesz szeroki wachlarz oświetlenia . Na zdjęciu pokazujemy przykładową rodzinę lamp o symbolu EH301-TS mniejsza i EH301-TL większa, z osobno dokupowanymi również u nas abażurami.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Niewielka lampka stołowa o podstawie w odcieniu francuskiego złota z pięknym kryształem o symbolu EH301GD-TS i welurowym abażurem SH1S-BG na pewno ozdobi i oświetli miejsca w Waszych domach.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Nasza hurtownia dekoracji w swojej ofercie posiada wiele rodzai podstaw do lamp stołowych i różnego typu abażury. Dowodem na to jest pokazana lampa złożona z nogi o symbolu HD301GD-L i abażura o symbolu SH1-LBK. Podstawa lampy jest w odcieniu francuskiego złota z przepięknym kryształem, natomiast proponowane przez naszą hurtownię dekoracji abażury wykonane są z wysokiej jakości weluru.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Podstawy lamp stołowych o symbolach EH202-TS mniejsza lub EH202-TL większa wykonane są z chromowanego metalu, którego ozdobą są akrylowa tuleja i zwisające kryształowe girlandy.Abażury wykonane są z wysokiej jakości weluru. Na zdjęciu pokazujemy abażury w kolorze białym, ale w naszej hurtowni dekoracji znajdziecie Państwo również abażury w innych ciekawych kolorach.
hurtownia dekoracji lampa stolowa
Rodzina lamp stołowych o symbolach EH202GD-TS - mniejsza i EH202GD-TL większa z abażurami o symbolach SH1-SBK mniejszy i SH1-LBK większy to kolejny przykład na szeroką ofertę oświetlenia. Oferowane przez nas lampy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewne będą w stanie zadowolić klientów o wyszukanych gustach.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 839-T
Stołowa lampa o symbolu 8839-T , to klasyczna lampka o chromowo metalowej podstawie z wisząca kryształową kulką i abażurem wykonanym z ozdobnych nici w odcieniu ekri.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 2002-1T
Stołowa lampa o symbolu 2002-1T ma podstawę wykonaną z wysokiej jakości chromowanego metalu. Abażur lampy to szklany cylinder w środku którego zamocowane są zawieszki z opali. W naszej hurtowni dekoracji można dokupić również opale w innych kolorach.