Strona główna » Galeria Lamp i oświetlenia

Galeria Lamp i oświetlenia

Galeria Lamp i oświetlenia to miejsce dla Państwa aby przybliżyć  ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach lampy i oświetlenie pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia dekoracji lampa stolowa
Rodzina lamp stołowych o symbolach EH202GD-TS - mniejsza i EH202GD-TL większa z abażurami o symbolach SH1-SBK mniejszy i SH1-LBK większy to kolejny przykład na szeroką ofertę oświetlenia. Oferowane przez nas lampy są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewne będą w stanie zadowolić klientów o wyszukanych gustach.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 839-T
Stołowa lampa o symbolu 8839-T , to klasyczna lampka o chromowo metalowej podstawie z wisząca kryształową kulką i abażurem wykonanym z ozdobnych nici w odcieniu ekri.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 2002-1T
Stołowa lampa o symbolu 2002-1T ma podstawę wykonaną z wysokiej jakości chromowanego metalu. Abażur lampy to szklany cylinder w środku którego zamocowane są zawieszki z opali. W naszej hurtowni dekoracji można dokupić również opale w innych kolorach.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 2003 G
Przepiękne lamy cylindryczne z wiszącymi kryształami występują w naszej hurtowni w dwóch rozmiarach. Mniejsza o symbolu 2003-G1t większa i 2003-GTM mniejsza. Podstawa lampy wykonana jest z metalu w odcieniu francuskiego złota. W podstawie zamontowano żarówkę ledową,która podświetla piękne girlandy zakończone kryształowymi kulkami.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 2003-1T
Przepiękna chromowo szklana lampa ze o symbolu 2003-1T zapewne bardzo ozdobi każde wnętrze. Źródło światła zamontowane jest w chromowej podstawie, na którą nałożony jest szklany abażur zakończony chromową nakładką. W nakładce tej zamontowane są kryształowe girlandy zakończone kryształowymi kulkami. Po zapaleniu lampy załamania światła dają nie zapomniany efekt.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 2008-1T
Stołowa lampa 2008-1T o prostokątnej podstawie wykonanej z wysokiej jakości chromowanego metalu i cylindrycznego , szklanego abażuru w którym zamontowane są dekoracyjne opale. W ofercie naszej hurtowni dekoracji można znaleźć i osobno dokupić opale w innych ciekawych kolorach.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 2800-1F
Podłogowa lampa o symbolu 2800-1f ma podstawę wykonaną z metalu w odcieniu satyny. Główną ozdobą lampy jest abażur w kształcie elipsy. Lampa przez swój prostą konstrukcję pasuje do każdego wnętrza.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 2800-1T
Stołowa lampa o symbolu 2800-1T wykonana jest z metalu w odcieniu satyny. Jej biały abażur w kształcie elipsy nie tylko nadaje lampce niezwykły wygląd, ale również przez swój kształt idealnie pasuje na wąskie meblowe komody.
hurtownia dekoracji lampa stolowa 3301-1TM
W ofercie naszej hurtowni dekoracji znajdziecie Państwo cylindryczną lampę o symbolu 3301-1TM . Podstawa i gałązki wykonane z chromowanego metalu, wszystko osłonięte szklanym szkłem cylindrycznym. Małe ledowe żaróweczki osadzone na końcówkach chromowych gałązek po zapaleniu tworzą nie zapomniany efekt.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu