Strona główna » Galeria produktów dodatki florystyczne

Galeria produktów dodatki florystyczne

Galeria produktów dodatki florystyczne miejsce dla Państwa aby przybliżyć was ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach broszki, bransoletki pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A731GN
Hurtownia florystyczna poleca kolorowe zawieszki akrylowe, takim przykładem są zielone akrylowe sopelki o symbolu A731GN. Kolorowe zawieszki bardzo dobrze sprawdzają się jako ozdoby do przezroczystych szkieł.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A7204GN
Zielona akrylowa kiść winogrona A7204GN, to dekoracja do różnego typu kompozycji florystycznych, wykonana z bardzo dobrej jakości akrylu. Używając tej zawieszki do kompozycji w znaczny sposób podniesiemy jej walory estetyczne.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A4505
Zawieszka A4505 w postaci srebrnego skręconego sznura zakończonego z dwóch stron dekoracyjną akrylową kulką. Zawieszki te znajdują bardzo szerokie zastosowanie zarówno do bukietów jak również do zdobienia upinanych materiałów.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A7204AR
Zawieszka akrylowa w kolorze bursztynowym i w kształcie winogrona A7204AR w ofercie naszej hurtowni florystycznej stanowi mały procent oferowanych artykułów. dekoracyjnych wykonanych z akrylu. Ten artykuł dekoracyjny sprawdza się zarówno jako zawieszka jak również jako element w dekoracji tzw. martwa natura.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A7204PE
Zawieszka akrylowa A7204PE w kolorze purpury i kształcie kiści winogron sama w sobie jest pięknym ozdobnym detalem, natomiast użyta do kompozycji florystycznych w znaczący sposób podnosi ich walory dekoracyjne.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A7204PK
Różowa zawieszka akrylowa w kształcie winogrona o symbolu A7204PK to bardzo ciekawy dodatek dekoracyjny używany przez florystów do uatrakcyjnienie ich kompozycji.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A7729
Zawieszka akrylowa A7729 to spiralnie skręcona girlanda akrylowa. Ze względu na swoją spiralną formę może być indywidualną ozdobą do szkieł florystycznych lub dodatkiem do dekoracji wnętrz.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A7822
Zawieszka akrylowa gwiazdki o symbolu A7822 jest bardzo ładnym elementem dekoracyjnym. Na indywidualny wygląd zawieszki składają się zamocowana w centralnym miejscu akrylowa gwiazda oraz cztery małe gwiazdki zwisające na jej końcach.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A7894
Dekoracyjna akrylowa gwiazdka o symbolu A7894 ma średnicę 10,5 cm i wykonana jest z bardzo dobrej jakości przezroczystego akrylu. Gwiazdka zawieszona jest na białej tasiemce tworząc zawieszkę o długości 22,8 cm.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu