Strona główna » Galeria produktów dodatki florystyczne

Galeria produktów dodatki florystyczne

Galeria produktów dodatki florystyczne miejsce dla Państwa aby przybliżyć was ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach broszki, bransoletki pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A8450
Nasza hurtownia florystyczna w swojej ofercie posiada zawieszkę- girlandę akrylową o symbolu A8450 o długości 127 cm. Girlandę tworzą przezroczyste akryle przemiennie nawlekane z elementami plastykowymi w kolorze chromu, a zakończona jest z dwóch stron imitującymi kryształ akrylowymi diamentami.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A8450PE
Do wszelkiego typu dekoracji na przykład szkieł nie zawsze poszukujemy przezroczystych ozdób. W hurtowni florystycznej znajdziecie Państwo ozdoby akrylowe w różnych kolorach, przykładem tego zapewne jest zawieszka o symbolu A8450PE o długości 127 cm.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A8550
Girlanda A8550 wykonana jest z bardzo dobrej jakości oczek akrylowych o średnicy 1,5 cm, połączonych kółkami metalowymi w kolorze srebra. Cała girlanda ma 180 cm długości, ale w zależności od potrzeb można ją dzielić na krótsze odcinki.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A001
Wśród szerokiej gamy zawieszek akrylowych proponowanych przez naszą hurtownię florystyczną znajdziecie Państwo zawieszkę akrylową kwiatek A001. Zawieszka ma długość 12 cm i składa się z czterech elementów akrylowych.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa A011
Wiele Państwa klientów zapewne poszukuje różnych detali dekoracyjnych aby zmienić choć trochę obecny wystrój swoich wnętrz. Nasza hurtownia florystyczna oferuje rodzinę zawieszek kryształowych. Kulki o przepięknym szlifie, dzięki któremu odbite promienie światła dają niezapomniany efekt.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B017
Zawieszka kryształowa B017 ma kryształ o długości 5 cm w kształcie łezki. Środkowa część kryształu jest gładka, natomiast brzegi mają bardzo ładny szlif. Zawieszki te występują w dwóch rozmiarach większy B017 i mniejszy B018.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B019
Hurtownia florystyczna Canpol Bis poleca piękne zawieszki kryształowe o symbolu B020 mniejsza i B019 większa. Zawieszki różnią się wielkością kryształów. Mniejszy kryształ ma 5 cm długości, a większy ma 6,5 cm długości.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B021
Kryształowe łezki o pięknym szlifie zawieszone na dwudziesto centymetrowych kryształowych girlandach tworzą przepiękne zawieszki kryształowe. Tego typu dekoracje często stosowane są zarówno we florystyce jak również przez dekoratorów wnętrz.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B024
Nasza hurtownia florystyczna oferując jakikolwiek towar zawsze stara się aby występował on w co najmniej w dwóch rozmiarach, tak też jest w przypadku zawieszek kryształowych. Na zdjęciu prezentujemy zawieszki B024 większą i B023 mniejszą.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu