polski english
tr58y5wqxg4qhf
EUR
Strona główna » Galeria produktów dodatki florystyczne

Galeria produktów dodatki florystyczne

Galeria produktów dodatki florystyczne miejsce dla Państwa aby przybliżyć was ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach broszki, bransoletki pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B025
Piękna zawieszka kryształowa B025 w kształcie łezki zamontowana na łańcuszku z kryształowych oczek. Zawieszki szeroko stosowane we florystyce do dekoracji pojedynczych szkieł, jak również do dekoracji sal weselnych.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B027
Zawieszka kryształowa o podłużnym kształcie w naszej hurtowni florystycznej występuje w dwóch rozmiarach, B026 większej o długości 12 cm i B027 mniejszej o długości 8 cm. Do kryształów zamocowane są kryształowe girlandy o długości 21 cm.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B028
Kryształowe pałeczki w kształcie stożków zamocowane na kryształowych girlandach tworzą przepiękne zawieszki kryształowe większe o symbolu B028 i mniejsze o symbolu B029. Kryształowe zawieszki znajdują szerokie zastosowanie w dekoracji wnętrz jako samoistne dekoracje, lub jako dodatki na przykład do lamp zarówno stojących jak i lamp wiszących.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B031
Hurtownia florystyczna w swojej ofercie posiada szeroką gamę zawieszek kryształowych. Każda z zawieszek zamontowana jest na zdobnej kryształowej girlandzie o długości 21 cm. Zawieszki wykonane są z dobrej jakości kryształu, co powoduje niezapomniane efekty załamań promieni świetlnych.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B032
Zawieszka kryształowa o symbolu B32 to kryształowy kamień o długości 8 cm i kształcie pięknie załamującym światło zawieszony na girlandzie kryształowej o długości 21 cm. Obecnie kryształy bardzo często używane są jako ozdoby przez florystów.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B033
Kryształ o pięknym kształcie i długości 5 cm zawieszony na kryształowej girlandzie o długości 21 cm tworzy super dodatek florystyczny o symbolu B33. Tego tupu ozdoby pięknie prezentują się zdobiąc na przykład przezroczyste szkła.
hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B30
Kryształowy sopel o długości 9 cm i o przepięknym szlifie załamującym promienie światła zamocowany na 21 cm girlandzie kryształowej. Zawieszki te cieszą się dużym powodzeniem przy dekoracji wnętrz zarówno domowych jak również sal bankietowych, czy też pomieszczeń hotelowych.
/hurtownia florystyczna zawieszka krysztalowa B215WE
Biało srebrny motyl dekoracyjny o symbolu B215WE to jeden z licznych przykładów bogatej oferty naszej hurtowni artykułów dekoracyjnych.Motyl posiada piękny srebrny haft połączony z fantazyjnie zamocowanymi drobnymi błyszczącymi kamykami.
hurtownia florystyczna broszka BS004
Srebrna broszka kwiatek o symbolu BS004 ma 4 cm średnicy. Jej głównym walorem zdobniczym jest jej forma, czyli kształt upiętej kokardy wysadzanej błyszczącymi kamieniami. U spodu broszki zamontowana jest agrafka, która umożliwia montaż na różnego typu materiałach.