Strona główna » Galeria produktów dodatki florystyczne

Galeria produktów dodatki florystyczne

Galeria produktów dodatki florystyczne miejsce dla Państwa aby przybliżyć was ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach broszki, bransoletki pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia florystyczna serwetnik CP33.jpg
Srebrna żmijka o symbolu CP33 jest towarem bardzo uniwersalnym. Spokojnie może służyć jak serwetnik, ozdobnie upięta dekoracja świec, wypełnienie do przezroczystych szkieł, ale również jako ozdobny naszyjnik czy bransoleta.
hurtownia florystyczna serwetnik CP33GD
Ze względu na nie samowitą plastyczność materiału z którego wykonany jest złoty serwetnik CP33GD można go stosować do rożnych dekoracji począwszy od florystyki a skończywszy na galanterii, biżuterii. Fantastycznie sprawdza się jako wypełnienie do przezroczystego szkła.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A002
Akrylowa zawieszka A002 wykonana jest z wysokiej jakości akrylu ma długość 16 cm. Znajduje zastosowanie w różnego rodzaju kompozycjach florystycznych oraz jako uzupełnienie dekoracji wnętrz.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A004
Nasza hurtownia florystyczna oferuje różnego rodzaju elementy dekoracyjne, przykładem jest zawieszka A004, która powstała z połączenia detali z przezroczystego akrylu i plastykowych kuleczek w kolorze chromowym.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A009
W hurtowni dekoracji Canpol Bis można zakupić piękną zawieszkę A009 tzw trzy śnieżynki. Zawieszka powstała z połączenia trzech elementów akrylowych w kształcie gwiazdek śnieżynek. Każda gwiazdka jest innej wielkości, co w znacznym stopniu podnosi walory estetyczne całej zawieszki akrylowej.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A039
Dekoracyjny akrylowy motylek w połączeniu z małymi akrylowymi girland-kami zamocowany na białej tasiemce tworzy ciekawą zawieszkę bardzo często stosowaną przez florystów jako uzupełnienie dekoracji w swoich kompozycjach.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A040
Hurtownia florystyczna poleca zawieszki akrylowe. Jedną z nich jest zawieszka w kształcie motyla o symbolu A040. Zawieszki wykonane z akrylu, bardzo dobrze sprawdzają się przy dekoracji różnych wnętrz.
hurtownia florystyczna zawieszka akrylowa A731
Piękny sopelek z przezroczystego akrylu jest towarem, który cieszy się dużym popytem wśród florystów i dekoratorów wnętrz. Zawieszka akrylowa A731 jest wykonana z najwyższej jakości przezroczystego akrylu.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu