Strona główna » Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry

Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry

Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry to miejsce dla Państwa aby przybliżyć was ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach świeczniki, postumenty, kandelabry pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia florystyczna swiecznik CR145
Chromowy wieszak z zwisająca zawieszką kryształową o symbolu CR145 wraz z kloszem chromowo kryształowym o symbolu CR11-S tworzy nie powtarzalny świecznik będący również elementem dekoracyjnym.
hurtownia florystyczna swiecznik CR206-GLASS
Szklane kubeczki o symbolu CR206 GLASS są zamiennym elementem do świeczników typu kandelabra CR206, CR006. Szkło w kształcie główek tulipanów pięknie zdobi kandelabry, oraz jest niezbędne do palenia świec typu tealights lub świec w kształcie walca.
hurtownia florystyczna swiecznik CR206
Cztero ramienna kandelabra o symbolu CR206 to świecznik przeznaczony do nieco większych pomieszczeń typu salony, restauracje, sale weselne, hole hotelowe. Każde pomieszczenie gdzie ustawimy tego typu świecznik nabierze dostojnego wyglądu.
hurtownia florystyczna swiecznik CR305
Świecznik CR305 wykonany z metalu w kolorze chromu z podwójną łezką, wiszącym kryształem i na stałe zamontowanym klosikiem z kryształkami idealnie nadaje się do wnętrz, w których nie mamy zbyt wiele miejsca na dekoracje.
hurtownia florystyczna swiecznik CT004A
Chromowa podstawa z nakładanym cylindrycznym szkłem tworzy jakże prosty, a przy tym ciekawy świecznik. Osłona płomienia świecy jaką zapewnia szklany cylinder daje możliwość używania tego typu świeczników na zewnątrz.
hurtownia florystyczna swiecznik CT004B
Świecznik z rodziny CT004 średni składa się z metalowej podstawy w kolorze chromu i nakładanego szkła cylindrycznego. Oprócz podstawowej funkcji - świecznika używany jest przez florystów jako baza do drobnych dekoracji.
hurtownia florystyczna swiecznik CT004C
Świecznik o podstawie chromowej o symbolu CT004C ze względu na soją prostą budowę bardzo dobrze sprawdza się jako świecznik zarówno we wnętrzach jak również na zewnętrznych tarasach, oraz jako naczynie dla suchych dekoracji florystycznych.
hurtownia florystyczna swiecznik CT008
Rodzina świeczników CT006 wykonanych z metalu w kolorze srebrzystego chromu idealnie pasuje jako dekoracja na niewielkie stoły. Ich prosty kształt ozdabiają klosiki,które mają wmontowane kryształki. Zapalone świece typu tealights dają niesamowity blask.
hurtownia florystyczna swiecznik CT90
Świeczniki z serii GCT90 są wykonane z metalu w kolorze srebra. Na spodzie na stałe mają wklejone lusterko pięknie odbijające blask zapalonej świecy. Szklany klosz w kształcie prostego walca idealnie osłania płomień palącej się świecy nawet na zewnątrz.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu