Strona główna » Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry

Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry

Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry to miejsce dla Państwa aby przybliżyć was ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach świeczniki, postumenty, kandelabry pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia florystyczna swiecznik GCR40-S, GCR40-L
Postumenty GCR40-L i GCR40-S to przepiękne elementy dekoracyjne wykonany z metalu w odcieniu francuskiego złota, w połączeniu z kryształem. Stosowane zarówno jako postumenty do niewielkich dekoracji kwiatowych jak również jako przepiękne świeczniki.
hurtownia florystyczna swiecznik GCR50
Postument GCR50 wykonany z metalu w kolorze francuskiego złota o kwadratowej podstawie z przepięknym kryształem w kształcie prostopadłościanu. W górnej części zamontowana złota miseczka, na której można postawić zarówno świecę, jak dekorację kwiatową.
hurtownia florystyczna swiecznik GCR70A
Latarnia w kolorze francuskiego złota z pięknym czarnym marmurem zamontowanym wewnątrz podstawy i nakładanym szklanym kloszem. Idealnie nadaje się zarówno do ozdoby wnętrz, jak również jako latarenka ustawiana na zewnątrz.
hurtownia florystyczna swiecznik GCR80A
Świecznik GCR80A jest najniższym z tej rodziny świeczników. Na metalowej podstawie w odcieniu francuskiego złota ułożono trzy piękne akrylowe kule, które w idealny sposób imitują kryształ i na górze zamontowano talerzyk pod świecę. Dla podniesienia efektu wizualnego całość osłonięta jest szklanym cylindrem.
hurtownia florystyczna swiecznik GCR206
Świecznik kryształowy kandelabra GCR206 z elementami metalu w odcieniu francuskiego złota na cztery lub pięć świec, posiada dodatkową kryształową miseczkę o średnicy 10,5 cm i głębokości 2,5 cm idealną na kompozycje kwiatowe.
hurtownia florystyczna  swiecznik GCR305
Świecznik GCR305 w odcieniu francuskiego złota z podwójną łezką, wiszącym kryształem i na stałe zamontowanym klosikiem z kryształkami przepięknie ozdobi każde wnętrze.
hurtownia florystyczna swiecznik GCT90
Świeczniki z serii GCT90 są wykonane z metalu w odcieniu francuskiego złota. Na spodzie na stałe mają wklejone lusterko pięknie odbijające blask zapalonej świecy. Szklany klosz w kształcie prostego walca idealnie osłoni płomień palącej się świecy nawet na zewnątrz.
hurtownia florystyczna swiecznik GL001A
Najmniejszy świecznik z rodziny GL001 to cylindryczne szkło osadzone w metalowej podstawie z nakładką. Na spodzie nakładki zamontowany jest zwisający kryształek, a na górze spokojnie jest miejsce na świecę typu tealights.
hurtownia florystyczna swiecznik GT006A
Rodzina świeczników GT006 wykonanych z metalu w odcieniu francuskiego złota idealnie pasuje jako dekoracja na niewielkie stoły. Ich prosty kształt ozdabiają klosiki,które mają wmontowane kryształki. Zapalone świece typu tealights dają niesamowity blask.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu