Strona główna » Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry

Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry

Galeria produktów świeczniki, postumenty, kandelabry to miejsce dla Państwa aby przybliżyć was ofertę hurtowni florystycznej Canpol Bis. Prezentowane na zdjęciach świeczniki, postumenty, kandelabry pochodzą z naszej aktualnej oferty lub z ofert archiwalnych. Produkty te możemy specjalnie dla Państwa sprowadzić.

 


hurtownia florystyczna swiecznik CR33
Niewielki chromowy świecznik z pięknym kryształem idealny do świec typu tea lighs lub małych pilarów jest nie powtarzalnym elementem wystroju eleganckich małych wnętrz.
hurtownia florystyczna swiecznik CR40-L
Postument CR40-L to przepiękny element dekoracyjny wykonany z chromowanego metalu w połączeniu z kryształem. Stosowany zarówno jako postument do niewielkich dekoracji kwiatowych jak również jako przepiękny świecznik.
hurtownia florystyczna swiecznik CR40-S CR40-L
Świecznik chromowo kryształowy CR40-S na zdjęciu ten mniejszy to postument cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Na górnym talerzyku głównie są stawiane świece, ale też często floryści umieszczają tam drobne kompozycje kwiatowe.
hurtownia florystyczna swiecznik CR40A
Świecznik CR40A wykonany z chromowanego metalu, akrylowych kul, i osłonki szklanej. Świecznik ten sam w sobie stanowi, super element dekoracyjny a po umieszczeniu w nim i zapaleniu świecy typu tea lights jego walory estetyczne jeszcze wzrastają.
hurtownia florystyczna swiecznik CR40B
Świecznik CR40B wykonany z chromowanego metalu, akrylowych srebrno metalowych kul,wi osłonce szklanej. Świecznik ten sam w sobie stanowi, piękną dekorację a po umieszczeniu w nim i zapaleniu świecy typu tealights jego walory estetyczne jeszcze bardziej wzrastają.
hurtownia florystyczna swiecznik CR50-S,L
Chromowo kryształowy świecznik o symbolu CR50-S w centralnym miejscu ma zamontowany duży kryształ w kształcie prostopadłościanu i to on stanowi główny element zdobiący ten postument. Dużym walorem tego świecznika jest na górze zamontowana miseczka, na której stawiamy świece, ale również możemy umieścić mała dekorację kwiatową.
hurtownia florystyczna swiecznik CR80C
Świecznik CR80C ma chromową podstawę na której zamontowano siedem akrylowych kul i talerzyk do świecy. Wszystko osłonięte jest szklanym cylindrem, który stanowi osłonę dla palących się świec.
hurtownia florystyczna swiecznik CR81ABC
Rodzina świeczników CR81A,B,C, wykonana jest z metalu w kolorze chromowym z nasadzanym kloszem z przezroczystego szkła. Prostota świecznika daje duże możliwości florystom,dekoratorom, ponieważ wokół prostej chromowej rurki mogą zgodnie z życzeniem klienta wykonać prze różne dekoracje.
hurtownia florystyczna swiecznik CR144
Przepiękny wieszak chromowy z zwisającymi kryształowymi zawieszkami o symbolu CR144 na trzy chromowo kryształowe klosze o symbolu CR11-S, tworzy bardzo dekoracyjny ścienny świecznik.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu