Kandelabry

Data dodania: 14-04-2021


Kandelabra jest to duży okazały świecznik specjalnego przeznaczenia. Kandelabry mogą przybierać najróżniejsze kształty mogą różnic się od siebie kolorem designem oraz wielkością.

Kandelabra tak na prawdę jest dużym okazałym świecznikiem z reguły kilkoramiennym. Swoją popularność kandelabry zyskały głównie poprzez ich eksponowanie na imprezach okolicznościowych. Bardzo często używane są przez dekoratorów ślubnych do przystrajania sal weselnych lub balowych. Nasza hurtownia wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom klientów w tego typu świeczniki typu kandelabr stworzyła całą gamę produktowa tych ozdób. Kandelabry prezentowane przez hurtownię świeczników Canpol Bis są bardzo nowoczesne. W bardzo łatwy sposób można je przerabiać poprzez zmianę długości ramion, dobór specjalnych nakładek na klosze szklane które stanowią część ochronna świecznika w której można umieścić palącą się świecę. 

 

Kandelabry z naszej kolekcji mają najróżniejsze podstawy w kolorze złota bądź srebra począwszy od pojedynczych okrągłych bądź kwadratowych, poprzez podwójne, potrójne a skończywszy na dziesięciu ramiennych. Dzięki prostocie ich budowy możemy wykorzystywać dowolną liczbę ramion które mogą być zakończone miseczkami na świece bądź coraz modniejszymi misami florystycznymi na kompozycje kwiatowe. Nowoczesny design kandelabr stworzonych specjalnie dla naszej hurtowni świeczników sprawia iż towar ten wyróżnia się wśród wszystkich dostępnych na rynku kandelabr. Kandelabry znajdujące się w naszej bogatej ofercie bardzo pięknie współgrają z serią świeczników z naszej oferty. Poprzez dopasowanie tych dwóch produktów zapewniamy kompleksowe rozwiązania dekoratorskie dla firm z branż dekoracji okolicznościowych bądź ślubnych.

 

Kandelabry nowoczesne wykonane są z metalu odpowiednio galwanizowanego na kolor złota lub srebra. Podstawy kandelabr są specjalnie dociążane aby były bardzo stabilne i mogły unieść na swoich ramionach ciężar kompozycji florystycznych. Posiadamy w swojej ofercie również wszelkiego rodzaju części zastępcze do kandelabr więc nie musimy się przejmować zbitym kloszem lub zapodzianym ramieniem świecznika. Wszystkie te elementy świeczników można dokupić oddzielnie.


 

kandelabry

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności Canpol Bis hurtowni oświetlenia, dekoracji i dodatków florystycznych.