Strona główna1 » Nasze Inspiracje Galeria

Nasze Inspiracje Galeria

Hurtownia florystyczna Canpol Bis pragnie zaprezentować Państwu niezwykłą galerię naszych udekorowanych produktów. Wszystkie nasze aranżacje stanowią inspiracje oraz mogą okazać się pomysłem do stworzenia własnej, unikatowej kompozycji. Artykuły przedstawione na zdjęciach znajdą Państwo w naszej hurtowni florystycznej.


wazon szklo katowo ciete
Cylindryczne szkło kątowo cięte Z17-8799B, to nie tylko mały pojemnik do układania drobnych dekoracji, ale również może służyć jako wazonik. Czyż nie oryginalnie wygląda włożony do tego szkła kwiat czosnku ?
wazon szklo katowo ciete
Przezroczyste szkło cylindryczne z kątowo ściętą częścią Z17-8799B jest naczyniem, w którym można zrobić małe, ale jak ciekawe dekoracje. na zdjęciu proponujemy użyć małą wiklinową kulkę ozdobioną roślinką.
cylinder szklany wazon
W różnych okresach czasu trendy mody również we florystyce się zmieniają,praktycznie jedynym elementem stałym nie zmiennym jest szkło przezroczyste. Dowodem tego mogą być pokazane na zdjęciu doniczkowe kwiaty w prostym cylindrze o symbolu Z15-15, który idealnie sprawdza się również jako osłonka.
swieczniki srebrne
Posiadamy w ofercie różne formy świeczników, na tym zdjęciu pokazujemy świeczniki na cienkie świece CR3A, CR3B, CR3C , proste w kształcie a ze względu na materiał z jakiego są wykonane bardzo eleganckie postumenty CR50-S, CR50-L, oraz strojne z zwisającymi kryształkami formy o symbolu EH202-S, EH202-L.
swieczniki zlote
Nie do wszystkich wnętrz pasują dekoracje chromowe, dlatego też mamy w ofercie również świeczniki w odcieniu złota. Złocone metalowe elementy z kryształem nadają tym świecznikom GCR50-S, GCR50-L prosty a zarazem elegancki wygląd.Dla super koneserów posiadamy kryształowe kandelabry GCR206, świeczniki 4 ramienne gdzie w centralnym miejscu jest miseczka na dekorację kwiatową lub wymiennie na piątą świecę.Mamy nadzieję, że rodzina świeczników GCR64, GCR65, GCR66 również przykuje Państwa uwagę. Świece są osłonięte szklanym cylindrem, a zwisające kryształy stanowią świetną dekoracją.
serwetniki zlote i srebrne
Nieodzownym elementem dobrze nakrytego stołu są serwetki. W tym sektorze nasza hurtownie również ma coś do powiedzenia. Oferujemy Państwu serwetniki w postaci pierścieni lub spiral, zarówno w złotym jak i srebrnym kolorze.Na zdjęciu prezentujemy tylko bardzo wąski wycinek naszej oferty z tej grupy towarowej.
trzy swieczniki sieria EH100
Rodzina świeczników chromowych z kryształowymi kulkami również świetnie nadaje się jako postumenty na dekoracje kwiatowe. Super sprawdza się zarówno na salach bankietowych jak również jako dekoracja domowych salonów.
taca srebrna z postumentami
Na lustrzanej tacy ustawiliśmy przepiękne postumenty ze zwisającymi kryształkami stanowiące bazę pod dekoracje kwiatowe. Na tej samej tacy dodaliśmy jeszcze dwa świeczniki chromowo akrylowe w szklanej tubie. Tak dobranej dekoracji nie powstydzi się nawet super restauracja.
dekoracja wazon wysoki z krysztalowymi kloszami
Duże szkła florystyczne typu Helios nie zawsze muszą spełniać rolę wazonów. Pokazujemy, że mogą stanowić super podstawę dla dużych kloszy chromowo kryształowych, na których bez problemu można postawić kompozycję kwiatową. Dla dodania blasku dekoracji, proponujemy obok ustawić świeczniki z kloszami w tej samej konwencji.