Strona główna » Nasze Inspiracje Galeria

Nasze Inspiracje Galeria

Hurtownia florystyczna Canpol Bis pragnie zaprezentować Państwu niezwykłą galerię naszych udekorowanych produktów. Wszystkie nasze aranżacje stanowią inspiracje oraz mogą okazać się pomysłem do stworzenia własnej, unikatowej kompozycji. Artykuły przedstawione na zdjęciach znajdą Państwo w naszej hurtowni florystycznej.


hurtownia florystyczna kielichy szklane
Szklane wazony, cylindryczne kielichy , to idealne szkła do zasadzenia w nich żywych kwiatów, które są dosyć wysokie i posiadają ciężki kwiatostan w stosunku do łodygi.Kwiat się nie zgina i o wiele lepiej się prezentuje w szklanym wazonie, osłonce o takim kształcie.
hurtownia florystyczna szklana kula z 2 otworami
Szklana kula z dwoma otworami, to oczywiście też polski wyrób.Jej zastosowanie we florystyce jest dosyć szerokie, ponieważ w środku kuli można ułożyć ciekawą kompozycję wiosenną, jesienną, zimową, ale też używana jest w dekoracjach weselnych, gdzie przez boczne otwory ułożone kompozycje kwiatowe mogą pnąć się po weselnym stole.
hurtownia florystyczna wazon szklany
Wazon na kwiaty z przezroczystego szkła, ale kiedy pora roku nie sprzyja ciętym kwiatom idealne naczynie do zrobienia w nim kompozycji z nasadzonych roślin cebulowych i elementów dekoracyjnych np. wydmuszki jajka.
hurtownia florystyczna misa szklana
Szklana miska, to nie tylko naczynie do cukierków, świec, ale również idealne naczynie jako doniczka do drobnych żywych kwiatów. Po nasadzeniu rośliny lekko przyozdobiona miska stanowi unikalny stroik.
hurtownia florystyczna naczynia szklane florystyczne
Idzie wiosna, Wielkanoc, czyż oferowane przez naszą hurtownię szkła, naczynia florystyczne nie tworzą idealnej bazy dla pięknych kompozycji? Wszelkiego rodzaju stroiki wykonane w szklanych kielichach, miskach nadają się do dekoracji zarówno w domach jak również w biurach, hotelach czy restauracjach.
hurtownia florystyczna szkła florystyczne szklany ogród
W szklanych słojach stworzyliśmy wiosenny szklany ogród. Dekorując wnętrza tego typu pojemnikami florystycznymi mamy w zasięgu oka namiastkę wiosennego ogródka, gdzie wśród roślin ukrywają się ceramiczne króliczki i ptaszki.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu