Strona główna » Nasze Inspiracje Galeria

Nasze Inspiracje Galeria

Hurtownia florystyczna Canpol Bis pragnie zaprezentować Państwu niezwykłą galerię naszych udekorowanych produktów. Wszystkie nasze aranżacje stanowią inspiracje oraz mogą okazać się pomysłem do stworzenia własnej, unikatowej kompozycji. Artykuły przedstawione na zdjęciach znajdą Państwo w naszej hurtowni florystycznej.


hurtownia florystyczna szkła przezroczyste idealne na kompozycje świąteczne
Szkła przezroczyste to nasza mocna strona. Szklane kule z przezroczystego szkła są bardzo uniwersalnymi naczyniami florystycznymi. Często wystarczą drobne elementy dekoracyjne aby powstał bardzo ładny zimowy stroik.
hurtownia florystyczna postumenty ze swiecznikami
Chromowe postumenty ze zwisającymi kryształowymi girlandami to miejsce, gdzie możemy położyć drobne dekoracje okazjonalne. Proste chromowe świeczniki na cienkie świece rozświetlą girlandy kryształowe.Wszystkie elementy dekoracyjne ustawione na lustrzanej tacy upiększą każde wnętrze.
hurtownia florystyczna taca z dekoracjami dwa swieczniki z kielichem szklanym
Tym razem na lustrzanej tacy ustawiliśmy chromowo kryształowe postumenty, na górze których będą paliły się świece, natomiast rozweselą naszą dekorację kompozycje kwiatowe umieszczone w szklany kielichu.
hurtownia florystyczna biała osłonka na kwiaty
Nasze kolorowe szkła Z72030WE, produkowane w polskiej hucie, tak często kojarzone z tak zwanymi "storczykówkami" fantastycznie prezentują się również z innym rodzajem kwiatów doniczkowych.
hurtownia florystyczna broszka na swiecy
Zastanawiacie się Państwo do czego we florystyce używać broszek ? , my podpowiadamy. Srebrna broszka CP-7-22C przypięto do spiralnej bransoletki CR045PL tworzy przepiękną dekorację na świece.
hurtownia florystyczna dekoracja slubna
świecznik chromowy z kloszem z kryształkami wspaniale prezentuję się po zapaleniu w nim świec lub innych światełek. Sam w sobie jest prosty, a przy tym elegancki, może też służyć jako ozdobny postument pod dekoracje kwiatowe.
hurtownia florystyczna kolorowa osłonka dp kwiatów
Na tym zdjęciu pokazujemy szklaną, czerwoną osłonkęZ70253Rd z rośliną tak nam wszystkim znaną zwłaszcza w okresie Świąt Bożego Narodzenia.Wszystkie szklane osłonki będące w naszej ofercie mają przepiękne wyraziste kolory. Głównym atutem kolorystyki jest jej powtarzalność również w innych fasonach szkieł.
hurtownia florystyczna wazon szklany z kwiatem
Wszelkiego typu kielichy czy też cylindry we florystyce dają duże możliwości układania w nich kompozycji, dekoracji. My pokazujemy, że w cylindryczny kielich na nóżce Z15-4072A można włożyć pojedynczy odpowiedni kwiat i dekoracja również umili wnętrze.
hurtownia florystyczna wazon szklany z kwiatami
Różnorodność kształtów wazonów obecnie zarówno na rynku jak i w naszej hurtowni jest bardzo duża, ale piękny bukiet wiosennych tulipanów ułożony przez florystę w wazonie Z17-9534 ozdobi każe wnętrze.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu