Strona główna » Nasze Inspiracje Galeria

Nasze Inspiracje Galeria

Hurtownia florystyczna Canpol Bis pragnie zaprezentować Państwu niezwykłą galerię naszych udekorowanych produktów. Wszystkie nasze aranżacje stanowią inspiracje oraz mogą okazać się pomysłem do stworzenia własnej, unikatowej kompozycji. Artykuły przedstawione na zdjęciach znajdą Państwo w naszej hurtowni florystycznej.


hurtownia florystyczna wazon szklany z kwiatami
Szklany przezroczysty wazon Z17-9534 idealnie sprawdza się do ciętych wiosennych kwiatów. Pokazujemy jak pięknie prezentują się tulipany tak po prostu włożone do wazonu. Ten bukiet każdy z nas jest w stanie we własnym zakresie zrobić w domu, jeśli oczywiście jest w posiadaniu tego typu szkła.
hurtownia florystyczna butelka szklana z kwiatem
Prosta butelka z przezroczystego szkła Z26-1811 ze stosunkowo wąską szyjką idealnie nadaje się jako wazon do pojedynczych kwiatów. My pokazujemy to szkło z kwiatem czosnku, który w swojej prostocie idealnie pasuje do tego typu szkła.
hurtownia florystyczna las w szkle
Mając małe pomieszczenie można zastosować szkło Z27-1337 do uchwycenia kawałka natury wyłącznie dla siebie i bliskich. Ten kawałek natury można zastąpić dowolnymi kwiatami jak i widniejącą kompozycją.
hurtownia florystyczna las w szkle
Wazon słój Z27-1337D obecnie ma głównie zastosowanie jako pojemnik florystyczny w którym nasadzone żywe leśne rośliny dają nam w naszych wnętrzach namiastkę naturalnego lasu.
hurtownia florystyczna las w szkle
Kompozycja las w szkle może być zrobiona równie dobrze w mniejszym słoju Z35722. Ta niewielka ozdoba będzie pasowała do małych wnętrz, gdzie często nie dysponujemy dużymi powierzchniami na tak przez nas wszystkich lubiane dekoracje.
hurtownia florystyczna cylindry szklane wazony
Nasza hurtownia posiada w swojej ofercie różnej wielkości szkła cylindryczne, często nazywane tubami. Fantastyczny dodatek do kwiatów, jak i osłona na tak przez nas lubiane świece.
hurtownia florystyczna wazon szklany cylinder
Proste szkło cylindryczne Z17-886 bardzo często używane przez dekoratorów ślubnych jako świeczniki ma również zastosowanie jako wazon o prostych zarysach polecane do każdego wnętrza.
hurtownia florystyczna wazon szkalny cylinder
Kupując żywe tulipany, wiemy, że te cięte kwiaty we wodzie rosną. Często mamy problem z doborem odpowiedniego wazonu. My polecamy szkła cylindry Z17-886J w których nasz tulipany swobodnie będą mogły rosnąć i ich główki nie będą się pochylać.
hurtownia florystyczna wazon szklo katowo ciete
Cylindryczne szkło kątowo cięte Z17-8799B, to nie tylko mały pojemnik do układania drobnych dekoracji, ale również może służyć jako wazonik. Czyż nie oryginalnie wygląda włożony do tego szkła kwiat czosnku ?

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu