PODZIEKOWANIA ZA ODWIEDZINY NA TARGACH

Data dodania: 21-03-2019
Podziękowanie za odwiedzenie na targach w Poznaniu.

Serdecznie dziękujemy Państwu za zainteresowanie oraz za tak liczne przybycie na nasze stoisko podczas tegorocznych targów branżowych "Special Days" oraz "Home Decor" w Poznaniu.

Nowa kolekcja na sezon wiosna/lato 2019, którą mieliśmy okazje Państwu zaprezentować pełna jest eleganckich lamp, kryształowych postumentów oraz szklanych wazonów. Postumenty w złotych oraz srebrnych odcieniach z dodatkiem kryształowych elementów idealnie sprawdzą się przy dekoracjach weselnych sal i stołów. Udekorować nimi można duże salony oraz restauracyjne pomieszczenia, hotelowe recepcje jak również sale bankietowe. Najnowsza kolekcja szklanych mis oraz wazonów sprawdzi się jako piękne donice pod wiosenne kwiaty czy cebule, cięte tulipany oraz inne kwiaty. Hurtownie oraz kwiaciarnie cenią sobie nasze szklane wazony za ich solidne wykonanie oraz nietuzinkowe wzornictwo. Nasze przezroczyste słoje sprawdzą się również do sadzenia tzw „lasów w szkle” tak modnych w zbliżającym się okresie. W nadchodzącym sezonie nie zabraknie również niezwykle stylowych i eleganckich kolekcji lamp podłogowych oraz stołowych. Najnowsze lampy odpowiednio wyeksponowane zachwycać będą naszych klientów swoim pięknem. Odpowiednio dobrane lampy podkreślać będą atuty takich wnętrz jak eleganckie hotelowe wnętrze, restauracje, apartamenty czyniąc je niezwykle ekskluzywnymi.

 

Home Dekor 2019 wystawa Canpol bis hurtownia florystyczna

Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności Canpol Bis hurtowni oświetlenia, dekoracji i dodatków florystycznych.