polski english
w75bqnbd4v
EUR
Strona główna » ŚWIECZNIKI I KANDELABRY

ŚWIECZNIKI I KANDELABRY

ŚWIECZNIKI I KANDELABRY
Te niezwykle dostojne i eleganckie akcesoria stanowić będą doskonałą dekorację weselnych stołów, restauracji, hoteli i wielu innych pomieszczeń. Prezentowane świeczniki i kryształowe kandelabry wykonane z pięknie zdobionych elementów są wizytówką naszej firmy. Osadzone w złotym oraz chromowym metalu, artykuły te są pewną inwestycją gwarantującą satysfakcję naszych klientów i przyszłych nabywców.

W ofercie znalazły się zarówno klasyczne, kryształowe kandelabry oraz eleganckie świeczniki w odcieniu francuskiego złota, jak i proste, nowoczesne klosze przeznaczone np. dla aranżacji w stylu skandynawskim. Na uwagę zasługują również drobne, chromowe gadżety, takie jak nakładki na butelki oraz ozdobne pierścienie na cylindry.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty i wyboru asortymentu najlepiej dopasowanego do oczekiwań Państwa oraz Państwa klientów.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Proszę wybrać kategorię z produktami.

Świeczniki postumenty i kandelabry są głównym asortymentem hurtowni dekoracyjnej online Canpol bis. Świeczniki oczywiście są produkowane wyłącznie dla naszej hurtowni według naszych projektów i specyfikacji. Świeczniki i postumenty tworzą grupy towarowe w których wchodzą serie produktów w różnych wielkościach przy zachowaniu stylu oraz rożnej modnej kolorystyce o przewadze srebra, chromu i złota. Świeczniki są ciężkie bardzo stabilne oraz solidnie wykonane. Do produkcji świeczników stosujemy wyłącznie wysoko gatunkowe metale, kryształy akryl nie stosujemy tanich słabych jakościowo zamienników tak jak to robi wiele firm konkurencyjnych.