Strona główna » Aktualności Canpol Bis hurtowni oświetlenia, dekoracji i dodatków florystycznych. » Świeczniki na butelkę tapers, tealight seria CR1, CR2, GCR1, GCR2

Świeczniki na butelkę tapers, tealight seria CR1, CR2, GCR1, GCR2

Data dodania: 18-01-2019
Świeczniki na butelkę tapers, tealight seria CR1, CR2, GCR1, GCR2 prosty sposób na dekorację.


Pragniemy zaprezentować Państwu nakładki na butelki. Nakładki na butelki świeczniki są w dwóch rodzajach na świece typu taper oraz tealight. Świeczniki te przychodzą w dwóch kolorach srebrnym i złotym, każdy rodzaj świecznika dostępny jest w 3 wariantach dekoracyjnych okrągłym, kwadratowym oraz trójkątnym. Nakładki pasują na każdy rodzaj butelki np. od wina. W bardzo prosty i estetyczny sposób możemy wykreować ze starej butelki elegancki nowoczesny świecznik. Wystarczy nakładkę umieścić na butelce i włożyć świecę. Nasze rozwiązanie idealne jest jako pomysłowy dodatek dekoracyjny prezentowy np. do butelki wina. Mamy nadzieję że nasze minimalistyczne rozwiązanie dekoracji przypadnie Państwu do gusty i zagości u Państwa na stałe.
 

Świecznik srebrny na butelkę
Złoty świecznik na butelkę


Przejdź do strony głównejWróć do kategorii Aktualności Canpol Bis hurtowni oświetlenia, dekoracji i dodatków florystycznych.