Szkła dekoracyjne

Data dodania: 21-05-2021


Szkła dekoracyjne to linia nowoczesnych wazonów szklanych oraz osłonek szklanych zarówno kolorowych jak i przezroczystych. Nasze szkła dekoracyjne kolorowe dostępne będą w wielu wariantach kolorystycznych, zaczynamy od sześciu matowych modnych kolorów. 

Kolory wyselekcjonowane przez nas to biel, czarny, fuksja, turkus, różowy oraz zieleń. Szkła dekoracyjne to tani sposób na gustowne zagospodarowanie wizualne przestrzeni. Nasze szkła dekoracyjne można zaliczyć do szkieł użytkowych. Wspaniale wpisują się jako osłonki do kwiatów, doniczki do kwiatów a także jako wazony lub flakony na kompozycje kwiatowe zarówno z kwiatów żywych jak i sztucznych. 

Małe formy szkieł dekoracyjnych przeznaczone są na sukulenty i kaktusy. Osłonki szklane sprawdzają się również w dekoracjach kuchennych nadają się na hodowanie np. ziół itp. Zarówno kolorowe jak i przezroczyste szkła dekoracyjne są najwyższej jakości i będą służyć długimi latami. Warto wspomnieć o cenie szkieł dekoracyjnych która jest bardzo konkurencyjna. 

Szkła dekoracyjne są powtarzalne gdyż są wyprodukowane w technologii maszynowej, dzięki czemu zawdzięczają swoją jakość oraz mogą być w niskiej cenie. Szkła dekoracyjne maszynowe pakowane są w kartony w którym znajduje się sześć wazonów osłonek lub innych szkieł.
 

szkła dekoracyjne


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności Canpol Bis hurtowni oświetlenia, dekoracji i dodatków florystycznych.