Szklane osłonki i doniczki

Data dodania: 13-05-2021


Szklane osłonki i doniczki w różnorodnych pastelowych pudrowych modnych kolorach to nowość u nas. Szklane osłonki wprost stworzone uprawy kwiatów lub ziół. Szklane osłonki i wazony posiadamy w sześciu modnych kolorach takich jak pudrowa biel, pudrowy czarny, pudrowa zieleń, pudrowy róż, pudrowy turkus oraz pudrowa purpura. Wszystkie szkła są malowane od zewnątrz bezpieczną farba matowa. Osłonki i doniczki szklane są bardzo wdzięcznym dodatkiem dekoracyjnym do domu.

Proste formy osłonek i doniczek takie jak walce, cylindry bądź kwadraty sprawiają iż te produkty świetnie nadają się do dekoracji wszelkiego rodzaju pomieszczeń. Nasadzenia z żywych kwiatów w szklanych osłonkach i doniczkach będą się pięknie prezentować. Wszystkie osłonki i doniczki wykonane są ze szkła produkowanego maszynowo stąd też mogą być w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy do współpracy hurtownie, centra ogrodnicze w zakresie handlu hurtowego. Nasza oferta kolorowych szkieł będzie ustawicznie się rozrastać. Będą dodawane kolejne modne kształty oraz nowe kolory szkieł. Wszystkie szkła są bezpiecznie pakowane po 6 sztuk, każde szkło jest oddzielone od drugiego co sprawia że są bezpieczne w transporcie. 

 

szklane osłonki i doniczki


Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Aktualności Canpol Bis hurtowni oświetlenia, dekoracji i dodatków florystycznych.